Vīna kultūra Dienvidamerikā ir ievesta no Eiropas. Par precīzu laiku vēl tiek diskutēts, tomēr var teikt, ka Argentīna un Čīle ar vīnkopību sāka nodarboties 16. gs. vidū. Tas bija laiks, kad daudz cilvēku ieceļoja no Eiropas labākas dzīves meklējumos. Tie pārsvarā bija vienkārši ļaudis un zemnieki.

Tā sākās vīna kultūra šajā zemē. Ar laiku auga apjomi un pieprasījums pēc Dienvidamerikas vīniem. Vīndari saprata, ka var ražot ne sliktāku vīnu, kā Eiropā. 

Pie kam Malbec bija galvenais ierocis vīna konkurences tirgū, jo Eiropa nevarēja iegūt tik labus vīnus no šīs šķirnes vīnogām. Ar 1990. gadu vīnus sāka nopietnāk kontrolēt, 1995. gadā Čīle un 1999. gadā Argentīna gadā pieņēma vīna klasifikāciju valsts līmenī. 

 

 

Eirovīns Latvijā nodrošina TIEŠĀS PIEGĀDES no Argentīnas & Čīles vīndariem.
T
ādā veidā  nodrošinot kvalitātes & cenas samērīgumu. 
Augustā un Septembrī baudi Dienvidamerikas vīnus, jo
Eirovīns veikalos -20% ARGENTĪNAS & ČĪLES VĪNIEM  

 


Iesakām lielisku vīnu no vīna darītavas Bodega Norton tika dibināta 1895. gadā. Tā atrodas Mendozas upes ielejas augstākajā punktā, Andu pakājē. Wine Spectator to atzinis par labāko Argentīnas vīna darītavu. Norton Malbec Reserva ir sausais sarkanvīns, kas veidots no rūpīgi atlasītām Malbec šķirnes vīnogām, kas audzētas vairāk nekā 30 gadus vecos vīna dārzos. Vīns izturēts franču ozolkoka mucās 12 mēnešus. Vīnam ir ... Lasīt tālāk>>>

 

Regulārā cena 13.08 EUR akcijas cena 10,46 EUR

 


 

Kopējais Eirovīns akcijas piedāvājums >>>