“Dāvanu putenis” no 01.12.2018.-15.01.2019.

Akcijas galvenie piedāvājumi:  
- 1 no 4 vīniem bez maksas;
- konjakiem -20% atlaide;
- šampanietim "Kāds datums, tāda atlaide";
- bez akcijas precēm 3% CashBack.

 

Dāvanu putenis ir noslēdzošā fāzē - līdz 15. janvārim!

Tagad aktualitāte ir konjaks -20%

 

 

P.S. ...vēlies ar eleganci? Rekomendējam:

CAMUS V.S.O.P. Elegance

 

Konjaku nams CAMUS ir lielākais neatkarīgais konjaku nams, kas kopš tā dibināšanas 1863.gadā, jau piecās paaudzēs gatavo vienus no labākajiem konjakiem pasaulē.

CAMUS V.S.O.P. Elegance izceļas ar bagātu, sarežģītu un saldu dzelteno augļu aromātu. Izturēšana ozolkoka mucās garantē maigu, izmeklētu garšu ar smalkām ozolkoka un vaniļas niansēm.

Regulārā cena   35,98 EUR

Akcijas cena -31% 24,98 EUR

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

Šampanieša akcija - kāds datums, tāda atlaide, ir kulminācijā! (akcija spēkā līdz 2018. gada 31. decembrim)

 

...vēlies atšķirties no klasiskā? Rekomendējam:

PERLINO PROSECCO EXTRA DRY (kārbā) 0,75l

Īsts šampanietis var būt tikai no Šampaņas! Pārējie ir dzirkstošie vīni, kaut arī tiek gatavoti pēc tradicionālās (kādreiz saukta par šampanieša metodi) metodes,  bet tos nevar dēvēt un tie nevar būt šampanieši. Tomēr visās vīnu lielvalstīs izgatavo dzirkstošos vīnus pēc tradicionālās metodes, ko uzrauga, kontrolē izcelsmi un kvalitātes prasības. Itālijā šos dzirkstošos vīnus sauc par “Prosecco”.

 

Kvalitatīvs ekstra sausais dzirkstošais baltvīns no Itālijas, no Veneto reģiona. Tam ir raksturīga spilgta, salmu dzeltena krāsa ar intensīvu augļu aromātu buķeti. Svaiga, harmoniska un patīkama garša. Ieteicams pasniegt atdzesētu līdz 8-10°C grādiem, kā aperitīvu vai pie dažādām pastām ar jūras veltēm. 

Regulārā cena   9,98 EUR

Akcijas cena -40% 5,98 EUR

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vai esi jau saņēmis dāvanu?
1 no 4 vīniem dāvanā Tev!

...vēlies pats pasniegt kādam lielisku dāvanu? Rekomendējam:

Montalto Nero D'avola Appassimento (kārbā) 3l

Maģiskais vārds „Appassimento” slēpj senču vīndarināšanas metodi (pēc tās gatavo arī „Ammasso”), iegūstot prestižu vīnu. Metodes pamatā ir rūpīga vīnogu atlase. Tad vīnogas ievieto fruttaia (augļu kamerās jeb kastēs), kur vīnogas ir izvietotas plānā kārtā, un sākas žāvēšanas process, kura laikā ogās koncentrējas cukurs un samazinās ūdens daudzums. Pēc maigas vīnogu izspiešanas tiek veidots vīns. Strādājot ar šo metodi, ir nepieciešams divreiz vairāk vīnogu nekā parasti, bet rezultātā vīns ir piesātināts, pilnīgs un izteikti aromātisks.

 

 Vīns labi saderēs ar liellopa un cūkas gaļas ēdieniem, medījumu, pastu, aromātiskiem sieriem.

Regulārā cena   50,00 EUR

Akcijas cena -42% 29,00 EUR