Kādu ābolu Tu izvēlētos – tikko no koka plūktu, jeb tādu, kas izgājis caur daudzu tirgotāju rokām?
Un Tavs iecienītais kārums – iegādāts pie meistara, vai nogādāts veikalā caur meistara pārstāvi,  izplatītājiem, loģistikas centriem, vairum un mazumtirgotājiem?
Atbilde noteikti ir viena – jo mazāk starpnieku, jo lielāka ir vērtība! 

Lai sniegtu Tev visaugstākās vērtības vīnu, Eirovīns darbojas bez starpniekiem – saņemot vīnu tieši no Francijas vīndaru pagrabiem! 

 

Eirovīns Latvijā nodrošina 
TIEŠĀS PIEGĀDES no Francijas vīndariem.

Tādā veidā sniedzot kvalitātes & cenas samērīgumu. 

Jūlījā Eirovīns veikalos -20% FRANCIJAS VĪNIEM  

 

 

 

 Labākie vīnu reģioni Francijā
Franču vīni pamatoti tiek uzskatīti par labākajiem pasaulē, un šo viedokli pauž arī vissūrākie Francijas konkurenti – Jaunās pasaules vīndari. Frančiem ir nepārspējamas priekšrocības: gadsimtiem sena vīna darīšanas pieredze un maģiskā klimatisko un augsnes nosacījumu kombinācija ( terroir ).
 

Mūsdienās nozīmīgākie vīna reģioni Francijā ir vairāki >>>. Viens no slavenākajiem vīnkopju reģioniem ir Bordo ( Bordeaux ), kur vīndarīšana aizsākās mūsu ēras 4. gadsimtā. Visaktīvāk vīna ražošana Bordo reģionā sākās 12. gadsimtā, kad šī teritorija piederēja angļiem un Bordo vīni lielākoties tika piegādāti Anglijas karaļa galmam un Londonas augstākajai sabiedrībai. Līdz 14. gadsimta beigām gandrīz viss vīns, ko patērēja angļi, tika piegādāts no šī reģiona. Angļi bordo vīnu sauca par claret (angļu val. ‘tumšsarkana krāsa’) tā krāsas dēļ.

 


 

Mūsu vīnzines iesaka - CHÂTEAU LATAPIE Bordeaux


Regulārā cena 10,08 EUR akcijas cena 6,98 EUR

 

 

Viss Eirovīns cenu akcijas piedāvājums >>>