Akcijas "Ir vērts trāpīt!" turpināsies līdz 28.04.2020.

piedāvājam 3 veidu akcijas cenas - 20%, 30% un 50% apmērā.

Kur trāpīsi Tu?

20%  30%  50%

Izvēlies trāpīgi un baudi nesteidzīgi!

 


 

Sicīlija ir lielākā sala Vidusjūrā, kas ir autonoms Itālijas reģions. Sicīlijas vīni atšķiras no citiem Itālijas vīniem, jo dienvidos ir citādāks klimats. No visiem Itālijas reģioniem tieši Sicīlijā ir vispateicīgākais klimats  vīnogu audzētājiem, jo ir maz kreņķu ar ražas novākšanu. Vasaras ir karstas, tāpēc ražu Sicīlijā novāc nevis septembrī - oktobrī, kā citos Itālijas reģionos, bet gan augustā. Turklāt daži to dara noteiktās dienās, kad no Āfrikas sāk pūst atspirdzinošie un svaigie vēji, kas sniedz zināmu atvieglojumu no tveices un svelmes. Ražas vākšana bieži notiek naktī, kad vīna dārzā ir nevis 45C, bet gan 26-28C grādi.

 

 

Mūsu vīnzines iesakta:

Baltvīns gatavots pēc "appassimento" metodes nav bieži sastopams. Bet Eirovīns veikalos ir! 

Luna Argenta Bianco Appassite

Sausais baltvīns pagatavots no Sicīlijā audzētajām Cataratto, Crecanico, Chardonnay un Moscato šķirņu vīnogām, kas tiek daļēji kaltētas. Vīna gatavošanas process itāļu valodā saucas „appassimento” (žāvēšana, vītināšana).

Rezultātā tiek iegūts vīns skaistā salmu dzeltena krāsā ar bumbieru...  Lasīt tālāk>>>

 

Regulārā cena 11,96 EUR akcijas cena -41% 6,98 EUR*

 

 

Itālijas Veneto reģions ir viens no attīstītākajiem, populāriem ceļojuma galamērķiem - mīlestības pilsēta Verona, Gardas ezers, Venēcija. Tas ir arī lielākais vīna darīšanas reģions, no kurienes nāk vislabākie un zināmākie Itālijas vīni.

 

Luna Argenta Rosso Veneto Appasite

Sauss sarkanvīns, kas gatavots no Veneto reģionā audzētām Corvina Veronese, Corvinone, Rondinella. Gatavojot pēc „appassimento” metodes tiek iegūts samtains vīns skaistā, tumšā, rubīnsarkanā krāsā ar bagātīgiem augļu aromātiem...  Lasīt tālāk>>>

 

Regulārā cena 11,96 EUR akcijas cena -41% 6,98 EUR*

*Akcijas cena šiem produktiem ir spēkā tikai līdz 19.05.2020

 


 

Visi "trāpīgie" Eirovīns piedāvājumi >>>