Cien., “Eirovīns” Draugs!

Eirovīns vēlas informēt savus klientus par darbībām, kas tiek un tiks veiktas, lai pasargātu savus darbiniekus un Jūs.

Saistībā ar vīrusa Covid-19 izplatību Latvijā līdz š.g.12.maijam izsludināta ārkārtas situācija, tādējādi nosakot virkni striktu ierobežojošo pasākumu. 

Eirovīns aicina gan savus klientus, gan pārējos Latvijas iedzīvotājus būt atbildīgiem gan pret sevi, gan apkārtējo cilvēku veselību un ievērot piesardzības pasākumus, proti, neapmeklēt veikalus, ja ir aizdomas par saslimšanu vai ir bijis kontakts ar Covid-19 slimnieku.

Esot lietas kursā par situācijas ārkārtējo mainību un, sekojot tās attīstībai, mēs vēlamies nodrošināt darbinieku, kā arī pircēju drošību. Esam  ieviesuši pastiprinātus higiēnas prasību nodrošināšanas pasākumus.

Turpināsim nodrošināt preces pieejamību mūsu veikalu plauktos.

Esot veikalā lūdzam ievērot 2 metru distanci gan savstarpēji, gan atrodoties kases zonā.

Rūpējoties par mūsu pircēju drošību, uz laiku tiek pārtrauktas iepriekš plānotās degustācijas.

!!! Uz doto brīdi esam pārplānojuši veikalu darba laikus un, no 18.03.2020. līdz 09.06.2020., veikali tiks atvērti plkst.10.00 (izņemot tos, kas atrodas tirdzniecības centros TC “Valleta” un TC “Panorama Plaza”, jo šie veikali strādās pēc tirdzniecības centru noteiktajiem darba laikiem).

!!! Veikals Brīvības ielā 83 slēgts ar 01.04.2020.

Drīzumā gaidīsim Jūs Strēlnieku ielā 1 (par atklāšanu paziņosim atsevšķi).

!!! Veikals Elizabetes ielā 91/93 ir atvērts ar 01.06.2020.

 

Vēlot mums visiem izturību šajā saspringtajā laikā un informējot par jebkādām izmaiņām, esam Jums sasniedzami gan uz e-pastu: eirovins@eirovins.lv, gan pa tālruni Nr.67290045.

Jūsu EIROVĪNS