Katram savi svētki un savi iecienītākie vīni, kurus likt galdā.
Piedāvājumā vairāk nekā 500 dažādu vīnu, katrai gaumei.  


*** 

 

Reserva ir lieliski monošķirņu vīni, kuri ir gatavoti no senu vīnogulāju augļiem un ilgāku laiku ir izturēti franču ozolkoka mucās un pēc tam vēl pudelēs.  Baltajiem vīniem izturēšanas laiks mucās un pudelēs ir divreiz ilgāks. RozāReserva vīni praktiski netiek gatavoti.

 

Katras valsts klasifikācija oficiāli nosaka vīna nostādināšanas minimālo periodu, kas nepieciešams, lai tas iegūtu Reserva vīna statusu. Tomēr daudzi vīndari pagarina vīna nostādināšanas periodu ārpus oficiāli noteiktajiem rāmjiem un ražo plašu vīnu salikumu ar individuāliem raksturojumiem.

 

Reserva vīni atšķiras ar elegantu, sarežģītu un harmonisku garšu, radot augļu un koka pieskaņu.

 

Mūsu vīnzines iesaka Reserva vīnus no vīndarītavas „Bodega Norton”, kura ir ceturtā lielākā vīna ražotāja Argentīnā. Vīndarināšanas pirmsākumi ir meklējami 1895. gadā, kad angļu inženieris Edmuns Džeimss Palmers Nortons ieradās Mendozā un iestādīja no Francijas atvestos vīnogulāju stādus. „Wine Spectator” šo vīndarītavu ir atzinis par labāko Argentīnā.

 

 

NORTON Reserva Chardonnay >>>
parastā cena pudelei 13,98 EUR (4 pudelēm 55,92 EUR)

tagad pērkot 4 pudeles 41,94 EUR >>>

 

NORTON Reserva Cabernet Sauvignon >>>
parastā cena pudelei 13,98 EUR (4 pudelēm 55,92 EUR)

tagad pērkot 4 pudeles 41,94 EUR >>>

 

NORTON Reserva Merlot >>>
parastā cena pudelei 13,98 EUR (4 pudelēm 55,92 EUR)

tagad pērkot 4 pudeles 41,94 EUR >>>

 

 

***

 

Mūsu vīnzines iesaka LA GASCOGNE vīnus no vīndara Alēna Brimonta (Alain Brumont ). Arī daudzi vīna eksperti viņu uzskata par labāko vīndari!

Viss aizsākās 1980. gadā, kad Alēns B. iegādājās vairāk nekā 1500 gadu senu īpašumu ar vīnadārzu. Un jau 1985. gadā tiek novākta pirmā vīnogu raža.

 

Tad arī parādījās pirmā pudele augstvērtīga vīna, kas ir piesātināts, bagātīgs, tumīgs,  tomēr maigs.

Alēns B. visai pasaulei pierādīja, ka viņš spēj darīt augstvērtīgus vīnus Madirānā. Viņš pārsteidza, izmantojot neparastas nogatavināšanas metodes, piemēram, uzvedot vīnu Pikdimidi ( Pic du Midi ) kalna virsotnē.

 

***

 

 

 

LA GASCOGNE MERLOT-TANNATI >>>

 

Sarkanvīns pagatavots no smaržīgajām Tannat un Merlot šķirnes vīnogām, iegūstot "jaunās pasaules" stilam atbilstošu bagātu un sabalansētu vīnu, ko raksturo pilnīgums, izsmalcinātība un  ... lasīt tālāk>>

 

LA GASCOGNE ROSE >>>
Rozā vīns no Francijas, gatavots no Tannat, Cabernet Franc un Colombard šķirnes vīnogām. Pateicoties izmantotajām vīnogu šķirnēm vīnā apvienoti Colombard šķirnei raksturīgie ziedu un ... lasīt tālāk>>>

 

 

LA GASCOGNE GROS MANSENG SAUVIGNON >>>

Baltvīns, gatavots no Gros Manseng un Sauvignon šķirnes vīnogām. Vīns ir gaiši dzeltenā krāsā ar atsvaidzinošu augļu garšu un komplicētu aromātu. Lielisks kopā ar zivju ēdieniem un jūras veltēm... lasīt tālāk>>>

 

*** 

Skatīt visus īpašos piedāvājumus >>>