Produkts veiksmīgi pievienots jūsu iepirkumu grozam
Daudzums
Kopā
Jūsu grozā ir 1 prece.
Kopā (ar nodokļiem)
Nodoklis 0,00 €
Kopā (ar nodokļiem)
Ir drēgns? Labiem draugiem vienmēr labs konjaks!Visi konjaki ir brendiji, bet ne visi brendiji ir konjaki.Informācijai – brendijs ir destilēts vīns.Konjaks (Cognac) izgatavo Konjakā, Francijā (Cognac, France) un tiesības izmantot konjaka nosaukumu ir tikai uzņēmumiem, kas ražo dzērienus pēc noteiktas tehnoloģijas šajā vīndaru reģionā. 1856.gadā pirmoreiz tika ieviesta konjaka marku reģistrācija, un kopš tā laika ir reģistrēti vairāk kā 16000 konjaku marku. Konjaku hierarhijas pamatā ir divi rādītāji: spirtu izcelsme un to vecums.
Tas notiek vienu reizi gadā, to zina un gaida daudzi vīna cienītāji, nu tas ir klāt – Beaujolais Nouveau (jaunais Božolē)! Šis varētu būt viens no slavenākajiem sarkanvīniem, kuru vīndari piedāvā novembra noslēgumā – ražas svētkos, kas jau ir pienākuši.
Svētki = šampānietis jeb kur ir svētki, tur parasti ir šampānietis. Tomēr ir der zināt, ka visi šampānieši ir dzirkstošie vīni, bet ne visi dzirkstošie vīni ir šampānieši :) Bet nu visu pēc kārtas!
Vai tā būtu jubileja, vai jauns darbs, vai kādu citu panākumu atzīmēšana – galdā tiek celts kāds no dzirkstošajiem vīniem, lai notikumu padarītu izsmalcinātāku.